O nas 😊

O nas

Kto by pomyślał, że 12 lat temu kończąc życie korpo-mieszczuchów, zakotwiczymy na dobre na naszej wsi, w Naszym Domku. Pierwsze lata po zakupie mieszkaliśmy jeszcze w mieście, prowadząc w Naszym Domku, Dom w Puszczy Świętokrzyskiej, który łącznie odwiedziło około 1500 osób w ciągu sześciu lat, w tym były Premier RP. Tak mijały kolejne lata, aż nastąpiła ostateczna decyzja o zamknięciu miejskiego rozdziału naszego życia. Dom w Puszczy stał się Naszym Domkiem, do którego przyszła sąsiadka z ofertą sprzedaży działki nieopodal, wraz z domem z 1922 roku. Na naszą decyzję nie czekała długo! Może minutę? Może dwie? Papiery, papiery, zezwolenia i dom wraz z działką stał się nasz!

Na początku było nic, tzn. mnóstwo dzikich krzaków, błoto, zniszczony płot, brak dojazdu. Jako, że już mieszkaliśmy w Naszym Domku, każdą wolną chwilę spędzaliśmy na budowie.

Minęły dwa lata i tak powstał Tu Domek, który z dumą i radością oddajemy w Wasze ręce. Dbajcie więc o Niego, a my będziemy dbać o Wasz komfort pobytu na tym pięknym skrawku Puszczy Świętokrzyskiej, do której macie dosłownie jeden metr. To jednak nie wszystko, ponieważ w naszej bliskiej okolicy znajdują się jeszcze:

  • Piekło Dalejowskie – 3 km
  • Brama piekielna – 3,5 km
  • Ścisły rezerwat Świnia Góra – 6 km
  • Muzeum Wojska Polskiego – 7 km
  • Bodzentyn – 19 km
  • Święty Krzyż – 43 km
  • Święta Katarzyna – 37 km
  • Stoki narciarskie – 20 km

Gdy jednak nie będzie chęci na wyjazdy wystarczy się wsłuchać w Puszczę, patrząc na dolinę rzeki Kamienna, która wije się około 800 m od Tu Domku.

Tu lokalizacja

Adres Tu Domku

Podleśna 4,
Wojtyniów, 26-120

W nawigację wpisz: Żabów 4a lub Tu Domek

Rezerwuj pobyt!

Jeśli podoba Ci się nasz Tu Domkowy świat, zapraszamy do rezerwacji.

Rezerwacja
Adres Tu Domku:

Podleśna 4,
Wojtyniów, 26-120
W nawigację wpisz: Żabów 4a lub Tu Domek

Dane do przelewu

Magdalena Leszczyniak
21 1160 2202 0000 0000 9079 5530
Tytuł: imię i nazwisko, data pobytu
Tu Domek s.c.

Znajdź nas na: