Cennik i Tu Domkowe zasady

Cennik

Opłaty związane z pobytem w Tu Domku podzieliliśmy na dwa sezony z Tu Domkowymi wyjątkami:

Tu Domkowe wyjątki 2022 rok:

  • Sierpień – długi weekend – 12-16 sierpnia – 3400zł (850zł/doba)
  • Wszystkich Świętych 28 października – 1 listopada – 2600zł (650zł/doba)
  • Dzień Niepodległości – 10-13 listopada – 2100zł (700zł/doba)
  • Boże Narodzenie – 23-27 grudnia – 3400zł (850zł/doba)
  • Sylwester 27 grudnia – 1 stycznia – 4250zł (850zł/doba)


Ceny za wynajem całego domku do 6 osób, za cały okres. Możliwość wydłużenia pobytów według standardowych cen.

Czerwiec-wrzesień, wynajem na minimum 4 doby, chyba, że jest dostępna krótsza luka w kalendarzu.

Sezon niski

1-2 osoby: 350zł/doba

3-4 osoby: 450zł /doba

5-6 osób: 550zł /doba

październik-kwiecień

Sezon wysoki

1-2 osoby: 420zł/doba

3-4 osoby: 520zł/doba

5-6 osób: 620zł/doba

maj-wrzesień

Dodatkowe opcje i informacje:

Pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500 zł (gotówka lub przelew), zwrotna w dniu wyjazdu.

Cena za zwierzę – 30 zł/doba/każde zwierzę. Zwierzaki powinny mieć swoje legowiska.

Przy jednodniowym pobycie obowiązuje dopłata 100zł. Jednodniowe pobyty ustalamy indywidualnie w oparciu o wolne terminy w kalendarzu.

Dzieci do 1 roku życia bezpłatnie, pomiędzy 1-3 rokiem życia 50% ceny. Ze względu na architekturę domku zapraszamy nieco starsze dzieciaki (powyżej 12 roku życia) lub takie, które jeszcze nie chodzą. Jeśli chcecie przyjechać z młodszymi dziećmi – pamiętajcie, że schody oraz taras w domku nie mają barierek, więc decyzję pozostawiamy po Waszej stronie.

Poniżej znajdują się wszystkie Tu Domkowe informacje oraz zasady pobytu – zapoznaj się z nimi przed rezerwacją, która oznacza akceptację warunków:)

Ważne Tu Domkowe informacje:

Tu Domek przygotowaliśmy dla maksymalnie 6 osób, zatem jeśli jest Was jest więcej i bardzo chcecie do nas przyjechać, skontaktujcie się z nami mailowo lub telefonicznie (698 296 661). Dopłata za każdą kolejną osobę wynosi 80zł/doba, domek nie pomieści więcej niż 8 osób.

Dobę w Tu Domku zaczynamy o 16.00, a kończymy o 12.00.

Tu Domek możecie posprzątać sami, jeśli jednak brakuje Wam czasu lub chęci zrobimy to za Was pobierając opłatę w wysokości 150 zł. Chodzi o podstawowe ogarnięcie po sobie;)

W Tu Domku weekend zaczyna się już w piątek, tak więc jeśli przyjedziesz w sobotę, niestety zapłacisz też za piątek. Przy jednodniowym pobycie obowiązuje dopłata 100zł. Jednodniowe pobyty ustalamy indywidualnie w oparciu o wolne terminy w kalendarzu.

Potwierdzeniem rezerwacji jest 30% zadatek wpłacony tytułem: imię i nazwisko pobyt od do (data), na konto nr 21 1160 2202 0000 0000 9079 5530. Zadatek podlega zwrotowi najpóźniej 30 dni przed planowanym przyjazdem, a w okresie Tu Domkowych wyjątków oraz pobytów podczas sezonu wysokiego zadatek zawsze jest bezzwrotny. Pozostałą kwotę rozliczamy przelewem do 7 dni przed przyjazdem.

Ze względu na architekturę domku zapraszamy nieco starsze dzieciaki (powyżej 12 roku życia) lub takie, które jeszcze nie chodzą. Jeśli chcecie przyjechać z młodszymi dziećmi – pamiętajcie, że schody oraz taras w domku nie mają barierek, więc decyzję pozostawiamy po Waszej stronie.

Za zwierzątka wszelkiej maści w tym pieski, szczurki i jaszczurki pobierzemy dodatkową opłatę w wysokości 30 zł za dobę/każde zwierzątko. Pamiętajcie o woreczkach na odchody!

Jeśli przyjechaliście ze zwierzakiem, prosimy o sprzątanie po pupilach odchodów, nie kąpanie ich w prysznicu (jeśli jest potrzeba umyć zwierzaka – dajcie znać, ogarniemy:)).

Zwierzaki powinny posiadać swoje posłania/legowisko. Bardzo prosimy, aby zwierzaki nie spały w łóżkach oraz na kanapie. Wszelkie zabrudzenia (np. pościeli ) oraz szkody wywołane przez zwierzaka będą wiązały się z dodatkową opłatą. Zależy nam na ogólnym porządku. Liczymy się z sierścią w domku, ale ze względu na potencjalnych alergików zwierzaki nie mogą spać w łóżkach.

Przy pobycie pobieramy kaucję zwrotną w wysokości 500zł.

Tu Domek znajduje się bardzo blisko ściany lasu, dlatego zamiast ogniska wybierz grillowanie (grill dostępny na terenie Tu Domku).

Tu Domek jest na odludziu, ale w lesie, w którym cudownie się odpoczywa. I o tę ciszę i spokój chcemy dbać. Przyjazdom grup znajomych mówimy tak, wieczorom kawalerskim i panieńskim niestety nie.

Kochamy drewno i ciepło jakie dzięki niemu uzyskujemy. W Tu Domku w dużej części znajduje się drewniana podłoga – bardzo nie lubi brudnych butów, szpilek i innych ciężkich nierówności.

A jak już jesteśmy przy drewnie – nie lubi też papierosów, dlatego na zewnątrz przygotowaliśmy miejsce do ich palenia.

W Tu Domku obowiązuje segregacja śmieci na: szkło, inne oraz odpady bio. Odpady bio wynosimy na specjalnie przygotowany kompostownik, który znajduje się za furtką za domkiem po prawej stronie. Resztę śmieci segregujemy i po zapełnieniu kosza w domu dostępne są duże kosze (beczki) na zewnątrz. Ze względu na zwierzęta – prosimy o zawiązywanie worków na śmieci przed wrzuceniem ich do czarnych beczek:)

Płot jest, ale niewykluczone, że pod Tu Domek przychodzić będą koty, którym żaden płot niestraszny. Koty są najedzone i należą do nas, po prostu kot jak to kot, chodzi własnymi ścieżkami.

Jeśli chcecie, aby ktoś Was odwiedził w Tu Domku – dajcie nam znać z wyprzedzeniem. Jednorazowy pobyt do 4 osób w ciągu dnia to koszt 40zł (dodatkowe zużycie mediów). Pozostanie na noc wiąże się z rozliczeniem według cennika.

Rezerwując Tu Domek, akceptujesz wszystkie powyższe informacje.

Wierzymy, że nie będzie takiej sytuacji, ale za wszystkie zniszczenia odpowiadają Tu Domkowi Goście.

 

Tu lokalizacja

Adres Tu Domku

Podleśna 4,
Wojtyniów, 26-120

W nawigację wpisz: Żabów 4a lub Tu Domek

Rezerwuj pobyt!

Jeśli podoba Ci się nasz Tu Domkowy świat, zapraszamy do rezerwacji.

Rezerwacja
Adres Tu Domku:

Podleśna 4,
Wojtyniów, 26-120
W nawigację wpisz: Żabów 4a lub Tu Domek

Dane do przelewu

Magdalena Leszczyniak
21 1160 2202 0000 0000 9079 5530
Tytuł: imię i nazwisko, data pobytu
Tu Domek s.c.

Znajdź nas na: